🇹🇷 +90 533 432 00 84
🇬🇧 +90 532 061 00 84
EMEL POLAT
BEAUTÉ
🇹🇷 +90 533 432 00 84
🇬🇧 +90 532 061 00 84
EMEL POLAT
BEAUTÉ

Hakkımızda

Faydamız

Neden Biz

1
Dermatolojide 20 yıllık tecrübe
Dermatoloji alanındaki 20 yıllık tecrübemiz ve uzman kadromuz ile cilt sorunlarınıza kalıcı çözüm buluyoruz. Tedavi uygulamalarınızın tamamı “kişiye özel” şekilde yapıyoruz.
2
Dermatoloji, Kozmetoloji, Cerrahi
Dermatoloji Kliniğimiz ve Kozmetik Dermatoloji bölümlerimiz ile cilt sağlığınızı kontrol altına alıyoruz. Kliniğe girdiğiniz andan itibaren kendinizi iyi hissettiğinizden emin oluyoruz.
3
Dermatoloji dernek üyelikleri
Türkiye Dermatoveneroloji Derneği
Türkiye Dermatoloji Derneği
Pediatrik Dermatoloji Derneği
Türk Dermatolojik Cerrahi Derneği
Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Derneği
Vital Derma Bilim Kurulu Türkiye
IMCAS
4
Son Teknoloji Ürünler
Sadece sertifikalı ve test edilmiş ürünler cildiniz için mükemmel bakımı sağlar. Tüm tedavi sürecinizde ve tedavi sonunda dahi yanınızdayız. Kaliteli bir süreç geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.
Referanslar

Sizden Gelenler

Dr. Emel Hanım botoks ve dolguda kesinlikle bir numara. Tüm ekip her zaman çok ilgililer ve kontrole gittiğimde gerek yok desem de mükemmel olması için küçük dokunuşlarda bulunması da çok hoştu, işini çok iyi yapan bir doktor. Doğal durmasını istediğimi söylediğimde tam olarak istediğimi karşıladı. Çok teşekkürler.

Meltem O.

Uzun zamandır uğraştığım sivilcelerim için arkadaşımın tavsiyesiyle burayı buldum. Emel hocamla tedavimiz sürüyor. Ama eskiye gore çok daha az sivilcelerim var artık. Ne kadar teşekkür etsem az.

Aysa Y.

Dermatolog Doktor Emel Polat’in muayenehanesini internette kök hücre tedavisi ararken buldum. Saç için kesin çözümler sunuyorlar. Son teknoloji cihazlarla en iyi tedavileri sunuyorlar. Herkese tavsiye ederim.

Aliye K.

tr_TRTürkçe