Welcome There!

Welcome to Clinic

Our dermatology clinic care for both common and rare problems of skin, hair, nails and mucous membranes. More than 35 certified doctors provide care in medical and surgical dermatology. 

Testimonials

Our Clients Say

Dr. Emel Hanım botoks ve dolguda kesinlikle bir numara. Tüm ekip her zaman çok ilgililer ve kontrole gittiğimde gerek yok desem de mükemmel olması için küçük dokunuşlarda bulunması da çok hoştu, işini çok iyi yapan bir doktor. Doğal durmasını istediğimi söylediğimde tam olarak istediğimi karşıladı. Çok teşekkürler.

Meltem O.

Uzun zamandır uğraştığım sivilcelerim için arkadaşımın tavsiyesiyle burayı buldum. Emel hocamla tedavimiz sürüyor. Ama eskiye gore çok daha az sivilcelerim var artık. Ne kadar teşekkür etsem az.

Aysa Y.

Dermatolog Doktor Emel Polat’in muayenehanesini internette kök hücre tedavisi ararken buldum. Saç için kesin çözümler sunuyorlar. Son teknoloji cihazlarla en iyi tedavileri sunuyorlar. Herkese tavsiye ederim.

Aliye K.

Our Doctors

Dedicated Team

At the Accalia Dermatological Clinic, we have assembled an outstanding team of doctors who are innovators in the cosmetic and dermatology fields.

0%
Skin Treatments
0%
Aging procedures
0%
Body Contouring
Our Gallery

Before & After

Stay Young!

Explore Anti-Aging Program

Neque non orci vehicula etiam odio, neque vitae nam modi nisl accumsan, hendrerit pede phasellus justo mattis.
Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit voluptatem ac cusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis interdum porttitor eros eget pellentesque.
[devvn_ihotspot id="2519"]
Online Shop

Our Products

Our Contacts

Contact Us

1 N. Cactus Ave, New York, USA
accaliaclinic@info.com
0 800 555 22 11

Stay Tuned!

Newsletter

[mc4wp_form id="483"]
tr_TRTürkçe