🇹🇷 +90 533 432 00 84
🇬🇧 +90 532 061 00 84
EMEL POLAT
BEAUTÉ
🇹🇷 +90 533 432 00 84
🇬🇧 +90 532 061 00 84
EMEL POLAT
BEAUTÉ

Saç dökülmesini Regenera Activa ile tek seansta durdurun

Ense ve kulak arkası bölgedeki saç kökleri hemen her zaman dirençli ve sağlıklı kalmak için genetik olarak kodlanmışlardır, İşte Regenera Activa sistemi bu sağlıklı ve güçlü saç köklerinden özel bir hücre süspansiyonu hazırlayarak problemli saçlı deri bölgelerine bu süspansiyonun uygulanması ve buradaki hasta ve cansız saç köklerine destek olması mantığına dayanmaktadır.

Kulak arkası bölgedeki saçlardan 3-4 adet saç kökü acısız ve ağrısız şekilde alınır. Alınan bu saç kökleri Regenera Activa sisteminde özel bir süper hücre süspansiyonuna dönüştürülerek tamamen kendi dokunuzdan özel bir saç dökülme tedavisi hazırlanır. Tedavi genelde tek seanstır.

S.S.S.

Regenera Activa - Otolog Mikro Greft Nedir?

Ense ve kulak arkası bölgedeki saç kökleri hemen her zaman dirençli ve sağlıklı kalmak için genetik olarak kodlanmışlardır, Regenera Activa sistemi bu sağlıklı ve güçlü saç köklerinden özel bir hücre süspansiyonu hazırlayarak problemli saçlı deri bölgelerine bu süspansiyonun uygulanması ve buradaki hasta ve cansız saç köklerine destek olması mantığına dayanmaktadır.

Uygulama Nasıl Yapılır?

Kulak arkası bölgedeki saçlardan 3-4 adet saç kökü acısız ve ağrısız şekilde alınır. Alınan bu saç kökleri Regenera Activa sisteminde özel hücre süspansiyonuna dönüştürülerek tamamen kendi dokunuzdan özel bir saç dökülme tedavisi hazırlanır. Tedavi genelde tek seanstır. İkinci seansa belki birkaç yıl sonra ihtiyaç duyulabilir.

Regenera Activa Uygulandıktan Sonra Günlük Hayatı Etkiler Mi?

Regenera Activa minimal düzeyde ağrı içeren, traşsız bir yöntemdir. Tedavi uygulandıktan sonra herhangi bir bakım yapılmasına gerek yoktur. Uygulama yapıldıktan sonra sosyal yaşama devam edilebilir.

Regenera Activa Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Kişiden kişiye değişmekle beraber etkisi 3-4 ay sonra görülmeye başlanır. Ancak görsel olarak asıl etkisini 6 aydan sonra gösterir.

Regenera Activa Kaç Seanstır? İşlem Ne Kadar Sürer?

Regenera Activa tedavisi için tek seans yeterlidir. Bütün tedavi süreci toplamda 30-40 dakika arasında sürer.

Regenera Activa Saç Ekimine Alternatif Midir?

Alternatif değil, yardımcı ve önemli bir yöntemdir. Genç yaşta saç kaybı yaşayan hastalar saç ekimi için 25-27 yaşına kadar beklemek durumundadırlar.

Bu dönemde Regenera Activa gibi önemli bir tedavi yöntemi ile dökülmenin yavaşlatılması ve azaltılması çok önemlidir. Saç ekimi uygulaması sırasında alınan binlerce saç kökünden sadece 3-4 tanesi kullanılarak hazırlanan Regenera Activa tedavisi hızla iyileşme ve ekilen saçları hızlı, güçlü çıkması için çok önemli bir destektir.

Bizimle İletişime Geçin

    tr_TRTürkçe